Değerli Katılımcılar,

Güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılında, sizleri Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan III. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlenecek olan III. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu’nun teması İzmir’in kurtuluşunun 100. Yılı kutlamalarına ithafen ‘Eğitimde 100. Yıl’  olarak belirlenmiştir. Çağın ve geleceğin becerileriyle donatılmış ve bu donanımı sarf edebilecek, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli ve ahlaklı bireyler yetiştirme hedefiyle yapılandırılmış olan 2023 Eğitim Vizyonu’na da hizmet edecek olan temamız çerçevesinde sizleri, bilgi ve uzmanlığınızı paylaşmak üzere sempozyumumuza bekliyoruz. Eğitim araştırmacılarını, okul yöneticilerini, öğretmenleri, lisansüstü öğrencileri ve eğitim alanındaki tüm paydaşları bir araya getirmeyi hedefleyen sempozyumumuzda katılımcılar, çağrılı konuşmacı oturumlarından ve sözlü sunumlardan yararlanma ve çevrim içi (veya yüzyüze) sergileri ziyaret etme fırsatı bulacaklardır.

Başvurular kör hakem değerlendirme sürecinden geçecektir. Kabul edilen başvurular sempozyum internet sitesinde duyurulacak, özet kitapçığı ve tam metin bildiri kitabı elektronik ortamda yayınlanacaktır.

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgiye https://deubefevents.com/ubest adresinden ulaşabilir, sorularınız için befubest@gmail.com  adresine yazabilirsiniz.

Eylül 2022’de görüşmek  dileğiyle…

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Esra BUKOVA GÜZEL
Dokuz Eylül Üniversitesi
Buca Eğitim Fakültesi Dekanı 

- Bildiri özet kitabı yayınlandı.

- Tam metin kitabı yayınlandı.