Sergi ve Performans Başvurusu

SERGİ BAŞVURUSU

Sempozyum sergisi online ortamda 23 gün açık kalacaktır.

Sempozyum kapsamında uluslararası ve jürili sergi düzenlenecektir. Sergiye katılacakların eserlerinin değerlendirmeye alınabilmesi için eser görselini (300dpi çözünürlükte jpeg formatında) ve bilgilerini sempozyum web sayfasında bulunan sergi başvuru formunu doldurarak göndermeleri gerekmektedir.

PERFORMANS BAŞVURUSU

Sempozyum performans sergisi online ortamda 23 gün açık kalacaktır.

Sempozyum kapsamında uluslararası ve jürili performans sergisi düzenlenecektir. Performans sergisine katılacakların eserlerinin değerlendirmeye alınabilmesi için sempozyum web sayfasında bulunan sergi başvuru formunu doldurmaları ve performans videoları (10 dakikadan fazla olmamalıdır) ile birlikte göndermeleri gerekmektedir.

Not: Performans videosu (kişiye bağlı olarak gizli veya herkese açık biçimde) Youtube, Vimeo gibi bir paylaşım sitesine yüklenip linkin forma eklenmesi ile gönderilebilir.

Sergi ve Performans Başvuru formu için tıklayınız.

Dosyaya tıkladığınızda tarayıcından kaynaklı indirme problemi yaşarsanız, yukarıdaki bağlantıya sağ tıklayıp, “Bağlantıyı Farklı Kaydet”e tıklayıp indirebilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra gerekli bilgileri doldurup sisteme yükleyiniz.

Not: Sisteme yükleme yapmak için gerekli bilgiler yönergede sunulmuştur.