Bildiri Özeti Başvurusu

300 kelimeyi aşmayan kısa özetlerinizi Türkçe ve İngilizce olarak gönderiniz. Sunum dilleri İngilizce ya da Türkçe olacaktır. Konferansa başvurmak için formu doldurarak iadce2023@gmail.com adresine gönderiniz.


(Bildiri özeti kayıt formu için tıklayınız)

(Bildiri özeti kayıt formu (EN) için tıklayınız)

Sergi ve Performans Başvurusu

SERGİ BAŞVURUSU

Sempozyum sergisi online ortamda 17 gün açık kalacaktır. Sempozyum kapsamında uluslararası ve jürili sergi düzenlenecektir. Sergiye katılacakların eserlerinin değerlendirmeye alınabilmesi için eser görselini (300 dpi çözünürlükte jpeg formatında) ve bilgilerini sempozyum web sayfasında bulunan sergi ve performans başvuru formunu doldurarak iadce2023@gmail.com göndermeleri gerekmektedir.

PERFORMANS BAŞVURUSU

Sempozyum performans sergisi online ortamda 17 gün açık kalacaktır. Sempozyum kapsamında uluslararası ve jürili performans sergisi düzenlenecektir. Performans sergisine katılacakların eserlerinin değerlendirmeye alınabilmesi için sempozyum web sayfasında bulunan sergi ve performans başvuru formunu doldurmaları ve performans videoları (10 dakikadan fazla olmamalıdır) ile birlikte iadce2023@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Not: Performans videosu (kişiye bağlı olarak gizli veya herkese açık) YouTube, Vimeo vb. bir paylaşım sitesine yüklenip linkin forma eklenmesi ile gönderilebilir.

(Sergi ve performans başvuru formu için tıklayınız)

(Sergi ve performans başvuru formu (EN) için tıklayınız)